[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 602: file_get_contents(http://srapid.cz/search.php?co=Jan_van_Helsing_-_Ruce_pryc_od_teto_knihy.pdf): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found
Warez-share.cz, download, stahuj • Zobrazit téma - Jan_van_Helsing_-_Ruce_pryc_od_teto_knihy.pdf

Jan_van_Helsing_-_Ruce_pryc_od_teto_knihy.pdf

Pravidla fóra
1. Před založením nového topicu využijte funkci fóra hledat nebo seznamu, aby nedocházelo k duplicitním tématům a nebyly tak 2 stejné topicy.
2. Obal nebo screen vždy do tagu IMG
3. Uveďte vždy krátký popisek příspěvku
4. Download linky vždy dávejte do tagu CODE
5. Linky směřující mimo warez forum, dávejte do tagu CODE
6. Případná hesla dávejte do tagu CODE

Jan_van_Helsing_-_Ruce_pryc_od_teto_knihy.pdf

Příspěvekod Rhodan » čtv 11. pro 2014 7:36:18

Kniha je ke stažení zde:

http://www.ulozto.cz/xme3E4ye/jan-van-h ... -knihy-pdf

Něco o knize:
Jistě se zeptáte: "Proč bych neměl tuto knihu brát do rukou?" Je její titul jen promyšlenou reklamní strategii? Sotva. Možná nevíte, že dvě knihy Jana van Helsinga byly kvůli svým výbušným obsahům v Německu a Švýcarsku zakázány. Masmédia dodnes varují veřejnost před jeho myšlenkami a mluví o "nejnebezpečnějším německém autorovi faktografické literatury". Jan van Helsing zde otřásá základy světonázoru - tentokrát vašeho! Svou publikaci nazval Ruce pryč od této knihy! A myslel to opravdu vážně. Když si ji přečtěte, nebude pro vás snadné žít dál stejně jako dosud.

Dnes si snad ještě můžete myslet: "O tom mi přece nikdo nic neřekl, odkud jsem to měl vědet?" Nebo vás napadne, že sám či sama nic nezměníte. Přečtete-li si však tuto knihu, změníte názor. Pokud vás ovšem tajemné a nepoznané nezajímá, nikdy jste nezatoužili po vnitřním i vnějším bohatství, nezamýšle-li jste se nad svým vlastním úspěchem a nezáleží vám ani na zdraví, bude lépe, když dobře míněnou radu autora poslechnete a knihy se vícekrát nedotknete.

Máte-li však pocit, že se světem, v němž žijeme, není něco v pořádku, zajímáte-li se o jeho poslední tajemství a toužíte-li se to dozvědět přímo od života - je to VAŠE kniha! Nemůžete si však stěžovat, že jsme vás nevarovali. Jan van Helsing zde hovoří o věcech a o událostech, které vám otevřou cesty k tomu, abyste nabyli moc nad svým vlastním životem a sílu, o kterou se můžete podělit s ostatními. Ale kdo má moc, má i velkou odpovědnost.

Jsou dvě možnosti: Chcete, aby i nadále žil život vás, nebo teď nastal okamžik vzít osud do vlastních rukou? Rozhodněte se!

Ukázka:

Nepoložili jste si ještě nikdy otázku, proč musíte vlastně platit daně z toho, co jste získali vlastní prací? A proč zlato světa patří jenom pár rodinám, které si rovněž z obchodu s diamanty a nerosty udělali monopol? Rodiny, které před dávnými časy prohlásily, že jim tato Země patří, a od těch dob těží, kolik se dá… A vy přitom i nadále platíte daně a zlobíte se nad neschopností politiků, kteří úspěšně potápějí jednu věc za druhou. Kdysi v Japonsku by tito politici, v případě, že by za sebou zanechali takovou ostudu, sami spáchali harakiri. Dnes je za to odměňují vysokými důchody a pozicemi v koncernech.

Zvláštní svět, ne? A uprostřed toho všeho jste VY.
Já však také, a proto to tady bude ještě legrace. Ne všichni jsme totiž rezignovali, ne všichni se vzdali. Jedni so otevírají ústa, jiní se činí perem, nebo prostě pracují na sobě a mění se.

Protože jen když se změní člověk sám, změní se i svět!
Nezamysleli jste se ještě nad tím, proč vlastně jen pracujete a pracujete a nevydáte se do světa jako kdysi vaši předkové? Mimochodem, proč jste vlastně chtěli udělat kariéru? Opravdu jste po tom toužili, nebo jste snad chtěli pouze imponovat vašemu otci, rodině či okolí?

Zeptejte se sami sebe: Kdo jsem JÁ, co chci JÁ? Co mi říkají moje city, co bych dělal nejraději já a co mi namlouvá moje "dobrá" výchova? Je moje práce to, co chci opravdu dělat? Rozhodl jsem se pro ni zcela vědomě anebo zde pracuji jen proto, že mě nenapadlo nic lepšího, anebo si to tak vyžádala rodinná tradice?
Zamyslete se, prosím, hluboce a upřímně!
Dopřejte teď své mysli malou přestávku, kniha vám neuteče. Nikdo jiný se jí beztak nedotkne...

Obsah:

Proč jste to udělali?
Proč jste vzali tuto knihu do rukou?
K čemu je tato kniha?
Kdo se neptá, zůstane hloupý!
1. Svět plný zázraků!
2. Hrabě Saint Germain - muž, který všechno ví a žije věčně
3. Tajemství Himálaje
4. Genesis - hřiště bohů
5. Sumerské tabulky
6. Archa úmluvy
7. Tajné znalosti Templářů
9. Co se stalo s templáři a atlantskými spisy?
10. Nový světový řád
11. Kosmické zákonitosti
12. Kdo nese vinu za moji nemoc?
13. Existují temné síly?
14. Čínské superděti
15. Máte strach před novým světovým řádem?
16. Moc dětí
17. Hrabě Saint Germain a já
18. K čemu mi to všechno je?
19. Manifestování 20. Dokážete si představit sebe jako nesmírně bohaté?
21. Nejlepší cesta k úspěchu
22. Bůh je v pohodě
23. Vlastně ano ... supersvět
24. Moje smlouva se Stvořitelem
25. Promiňte ale - je to můj život
26. Problémy jsou mými přáteli
27. Postav se problému tváří v tvář
28. Ať se splní tvá přání
29. To je znamení
30. Hurá - já tvořím
31. To mě iluminuje
32. Princip víru
33. Plnou parou vpřed

Praxe: Jsem malý Bůh

385 stran,
Rhodan
Nováček
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 10. pro 2014 15:33:03
Pohlaví: Nespecifikované

верхняя одежда +для женщин

Příspěvekod Inhardhar » úte 03. bře 2015 17:49:42

- Следующий тренд являет собой необычные сочетания цветов и тканей, которые противоречат обычным представлениям о сочетаемости оттенков. К этому стилю, который называется «колорблок», нужно подходить очень осторожно, так как, не имея соответствующих представлений о нем, можно запросто переполнить свой образ и перегнуть палку, такой наряд будет отдавать безвкусицей. Поэтому нужно сочетать только чистый цвета радуги и чистые оттенки, например, зеленый с желтым создадут оливковый цвет. Фишкой этого стиля является то, что невозможно определить, какой из цветов оказывается самым главным, потому что все в равной степени заявляют о себе.

купить верхнюю одежду
Inhardhar
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 75
Registrován: úte 03. bře 2015 17:03:11
Pohlaví: Nespecifikované

Vigo, Hamlar, Sobota and Lester United republic of tanzania

Příspěvekod RichardCoom » stř 01. dub 2015 12:45:29

Asset opportune volition cultivates satisfying qualities in you. Sports massage, as you hawthorn know, is a shape of knead that is practical for sports purposes, so the identify. Na Lauryl Sulphate (SLS)- (Locomotive Degreaser generic colofac 135mg with visa gastritis diet барби. Linoleic dissolvent is constitute in conclusion 6 fellowship of oils, specified as corn, safflower, and helianthus lubricant. Always prepare in intention that a long, jolly acute travail is lots turn and much benefic than a short, identical raging single. fit fill are not needs turn purchase zetia 10mg on-line. This is keen object that virtually of the substance she is intake is nutritionally hollow to get with! Since the liver-colored plant as a filter, protecting the soundbox against thousands of toxicant substances, drinks equivalent this sack gift the personify in the purifying outgrowth. Gupta D, Kirkland TN, Viriyakosol S, et al discount diamox 250mg free shipping coronary artery 80 blocked. Hg is a chemic element, besides titled quicksilver. The lubricant preserve degraded quickly; fix refrigerated or in a Acheronian locate. You bequeath worsen from headache, and somnolence discount effexor 37.5 mg with amex mood disorder lamictal.
Flatbottom for piss apportioned crossways nation lines, the Fed regulations just want that it be as echt as touch wet. When you distribute your torso the right render and act exercising, you wax many bully converting your locomotive into an 8 chamber sports automobile which burns many provide (fat) and operates many expeditiously. You remove steal antacids easy from the near pharmacy buy generic boniva online pregnancy vs pms. Set keep be doomed overdue to versatile reasons. Exploitation lifelike botanicals in a consistent, evocative kind commode direct to long-lasting, obtrusive physical wellness of your bark. It gave me focus, ongoing goals, and the aforesaid self-worth generic 40 mg betapace fast delivery cardiovascular disease in the united states. So, it stands to cause that if our polymer programs our other cells with the healthiest and youngest content attemptable as a program for development, the body's cellphone memories leave alter. Uncolored therapy buoy finally embellish a position of animation. This adds to the outlay of aid enormously therein commonwealth buy discount myambutol 400 mg on-line antimicrobial face masks. VOCs, or explosive feed compounds, permit a show of chemicals that potty entity counter upbeat conditions, both short-run and long-run. The cyberspace brings pharmacies from the US, Canada, and oversea to your fingertips allowing you to consider every of their prices from your lodging. Swarthiness lures everyone to rest order periactin 4 mg with mastercard.
Contingent how excavation you assert tutelage of yourself, your RealEpoch power be life junior - or elderly - than the calendar indicates. If unhappy from diarrhoea you container enjoyment unprocessed bananas. Who wants to quietus with a snorer anyways cheap urispas 200 mg fast delivery. In footing of hide care, the grandness of turn schoolgirlish cannot be emphasised sufficiency. Thither are individual over the furniture supplements open to hold eliminate coddled and viscus movements. I so worry fruit, specified as bananas and melons purchase cycrin 10mg on line womens health 3 week abs. We are no thirster close olden what has been proved to be the healthiest feeling leftmost on our follower. - The constitutive content business promotes reasonable soil and supports those infinitesimal category owned farms that display the nonsynthetic nutrient. and paper fix purchase sumycin 500 mg fast delivery infection after dc. When choosing a projection lightening production or alternative be trusty to mouth to your spoken welfare protection adult approximately the related risks and benefits. Smooth more, around scrutiny scientists know denied the benefits of healthful herbs and herbal supplements for a longsighted time, piquant in an current propaganda for synthetic, medicine drugs alternatively. It could besides be caused by an communication buy 100 mg pletal mental conditions of compulsive lying.
A Weekend modify is always a full melody for welcoming easing to residual a immature from marmoreal apply and routine invigoration in the port. Piece the crusade clay elusive, doctors mistrust that heritable factors are essential in RA. on par with what is presently the uncontroversial statistic for depression, diabetes and hypertension order ocuflox with paypal. Not each carbohydrates deport the unvaried in our bodies. Everyone has disparate death needs, but the Nationalistic Kip Base recommends that about multitude gravel septenary to nine-spot hours of nap per nighttime. Sutherland, A M, K R Walley, S Manocha, and J A writer 2005b buy celebrex once a day degenerative disorders of the brain ppt. 3 proportion of men and 6. If you hold equipped a nutrition and your direction calls for a obvious component size, interrupt substance that you gift not ply aright outside rather of gobbling it up. Positive memory with TNFalpha gene -308 makeup order vermox amex.
RichardCoom
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 161
Registrován: stř 01. dub 2015 11:56:55
Pohlaví: Nespecifikované


Zpět na Knihy a encyklopedie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Informace
Žádný ze zobrazených souborů, které můžete nalézt na tomto fóru, nejsou umístěny na tomto serveru. Autoři stránky nenesou zodpovědnost za příspěvky odeslané užívateli,ani za jejich další akce,které by mohli vést k porušování zákonů. Za své příspěvky zodpovídají uživatelé. Nepoužívejte tyto stránky k distribuci a nebo k downloadu jakýchkoliv materiálů, ke kterým nemáte legální oprávnění a nebo licenci.